Pořadí bylo uoženo.

Plemenný hřebec Cachas - připouštění

Přidáno: 16.02.2021 19:41:51

Cachas, holštýnský plemenný hřebec, nar. 2008. Cachas je moderním a ušlechtilým typem koně s výbornou mechanikou pohybu a skokovým stylem. Je přirozeně temperamentní, snadno jezditelný a velmi pracovitý. Hřebec byl importován do ČR jako pětiletý a začal se účastnit KMK, kde byl pravidelně velmi dobře hodnocen, své předpoklady potvrdil při finále KMK 6-ti letých, kde obsadil 3. místo. Jako sedmiletý absolvoval parkury do úrovně 140cm s povětšinou čistým kontem. V této sezóně získal např. 3. místo na Šampionátu mladých koní a stal se mistrem ČR v kategorii družstev. Jako osmiletý již absolvoval parkury do úrovně T* na národních i mezinárodních závodech s několika čistými konty. Od svých devíti let je pravidelným účastníkem národních i mezinárodních závodů do úrovně GP 160cm. V případě zájmu nebo dotazů se neváhejte obrátit prostřednictvím emailu premysladam@seznam.cz nebo tel.+420 728 073 075. Případně: Barbara Hassová, tel.: +420 737 138 930.